Latviski  

Plātņu materiāli

Plātņu nams / noliktava Nosaukums Virsma Biezums,
mm
Garums,
mm
Platums,
mm
Cena /
mērvienība
 

Grozs
No šī gada 1. aprīļa visos Plātņu namos Rīgā, Grobiņā un Rēzeknē par preci varēs samaksāt tikai ar bankas norēķinu karti vai ar pārskaitījumu.
Norēķini skaidrā naudā nebūs iespējami!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 

Atbilstoši grozījumiem pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk PVN) likuma 142. pantā ar 2018. gada 1. janvāri tiks piemērota apgrieztā PVN maksāšanas kārtība būvmateriāliem, t.sk. saplāksnim un citiem plātņu materiāliem. Attiecīgi no 2018. gada 1. janvāra preču saņēmējs, kurš ir reģistrējies kā iekšzemes PVN maksātājs, samaksu par attiecīgajām precēm var veikt izmantojot tikai bezskaidras naudas norēķinus, un tām tiks piemērota apgrieztā PVN maksāšanas kārtība.

 

Šķiras: C - neslīpēts, melni zari, izkrituši zari līdz 40mm, WG - slīpēts, melni zari, izkrituši zari līdz 15mm, BB - slīpēts, zaru labojumi, S - slīpēts, 1 zaru labojums uz m2, B - slīpēts, bez koksnes vainām, F - gluds, laminēts, W - laminēts, neslīdošs siets, P – speciāls pārklājums krāsošanai

Papildu informācija:

No noliktavām "Troja (Rīga)", "Distribūcijas centrs (Rīga)", "LF Distribūcijas centrs (Rīga)" un "Distribūcijas centrs 2 (Rēzekne)" iespējams pasūtīt tikai pilnas pakas.

IzgatavoPats.lv padomi, ieteikumi saplākšņa izmantošanai